Blog neoBANK

Oddział onLiNE neoBANKU obiektywnie o depozytach

neoLOKATA ZYSK – zmiana oprocentowania

Dodaj komentarz

Od jutra, tj. 18.07.2018 r. zmianie ulegnie oprocentowanie neoLOKATY ZYSK 3M. Kwartalna lokata oferowana przez neoBANK będzie oprocentowana na 2,2% w skali roku.

Wszyscy Klienci, którzy zdecydują się w dniu dzisiejszym zdeponować środki na neoLOKACIE ZYSK będą cieszyć się z wyższego oprocentowania w wysokości 2,4%. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

Podstawowe informacje dotyczące neoLOKATY ZYSK 3M:
– oprocentowanie: 2,2% w skali roku (obowiązujące od 18.07.2018),
– typ oprocentowania: stałe,
– okres: 3 miesiące,
– kwota minimalna: 1.000,00 zł,
– kwota maksymalna: 1.000.000,00 zł.

Oferta dotyczy nowych środków, przez które należy rozumieć nadwyżkę środków powyżej sumy środków zgromadzonych na dzień 4 czerwca 2018 roku na rachunkach osobistych, oszczędnościowych lub rachunkach terminowych lokat oszczędnościowych, których Klient jest Posiadaczem, prowadzonych w neoBANKU. Do określenia aktualnego salda Posiadacza, na podstawie którego następuje ustalenie nadwyżki środków, nie bierze się pod uwagę zgromadzonych środków w ramach terminowych lokat oszczędnościowych otwieranych w ramach niniejszej oferty, których umowy zostały zawarte po dacie na podstawie której następuje określenie nowych środków.

Aby założyć lokatę należy posiadać dowolny rachunek osobisty (neoKONTO, neoKONTO BANKOMATOWE), internetowy Rachunek techniczny lub Portfel depozytowy wraz z aktywnym dostępem do bankowości internetowej neoBANK24. Lokata jest dostępna wyłącznie z poziomu bankowości internetowej neoBANK24.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s